Kategoriler
Dualar

Aşık Etme Duası

Aşık etme duası nedir sorusunun cevabı, kısaca imkânsız gibi görülen bir aşkın gerçekleşmesi için okunan dualardır denebilir. Bu etki, uzman medyum tarafından yapılan işlemler ve uygulamalar sonrasında verilen duaların okunmasıyla başlar.

Aşık etme duası okumasından önce hoca tarafından bakım yapılması gerekir. Kişi üzerinde kötü enerji ve etkilerin olması, duanın kabul edilmesini engeller.

Kişiye yapılmış büyüler, her türlü olumlu etki ve enerjiyi etkisiz hale getirir. Bakım sonrası kişi üzerinde büyü etkisi varsa yapılacak çalışmalarla bu bozulur ve sonraki aşamaya geçilir.

Medyum Makbule Hoca tarafından verilen dualar belirtilen saatlerde ve sayılarla okunur. Hoca tarafından tarif edilen her uygulamanın yazılarak harfiyen yapılması önemlidir. Hata yapılması uygulamanın gerçekleşmesini engeller.

Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır?

Sevilen kişinin aynı duygularla karşılık vermemesi veya imkânsız görülen aşkların gerçekleşmesi için okunacak duanın kabul edilmesini sağlayacak bazı uygulamaların yapılması gerekir.

Aşık etme duası nasıl yapılır, öncelikle medyum hoca bu işlemi başlatarak, bilinçaltına enerji gönderilmesini sağlar. Bu enerji mistik güçlerle yapılır. Etki altına girmesi istenilen kişiye tılsımlarla ve varlıklarla enerji aktarımı yapılmaya başlanır.

Bu işlem için hoca ile yüz yüze seans yapılmasına gerek yoktur. Hoca uzaktan da okuma ve uygulamaları yapabilir. Uzman medyum hoca ilmi eğitimi ve doğuştan gelen özel güçleriyle mistik güçleri harekete geçirir.

Harekete geçen güçler kişinin ritüellere göre okuyacağı dualarla etki altına girer. Hiç aklında yokken kişinin düşünceleri ve aklı bu kişiye takılır. Kısa sürede etkileşim tamamlanarak kuvvetli bir bağla aşk gelişir.

Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır?
Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır?

Aşık Etme Duası Nasıl Bozulur?

Aşık etme duasıyla yapılan büyü enerji ile alakalıdır. Kişiye gönderilen enerji bilinçaltında bu etkiyi tetikler. Özel tılsımlar ve mistik gücün kuvvetli etkisi, duygu ve iradeyi etkiler. Bu etki bozulana kadar devam eder.

Aşık etme duası nasıl bozulur sorusunun yanıtı medyum hocadır. Kişi bundan pişmanlık duyup iptal edilmesini isterse, hocanın yardımıyla bu etki kaldırılır. Bu işlemler uzaktan yapılabilir. Eşya, muska ve kişiye direkt etki eden bir malzeme kullanılmadığı için telkin ve enerji yoluyla başlatılıp bitirilebilir.

Aşık etme duası enerji yönlendirilmesiyle yapılan bir büyüdür. Kuvvetli ve etkili olan bu uygulama kişiye direkt etki eder. Kişinin düşünce ve iradesine hükmeden bu etki, onu aşka yönlendirir. Kişinin bundan kaçma ve kurtulma şansı yoktur.

Kişi bunun kendi iradesi ve düşüncesi olduğunu düşünerek olumsuz bir tavır alamaz. Her şey doğal akışında yaşanır. İptal edilmesi de yapılış şekli gibi hocanın yönlendirilmesiyle tamamlanır.

Aşık Etme Duasını Kim Yapar?

Aşık etme duası kişilerin tek başına başlatıp, yönlendirebileceği bir eylem değildir. Dualarla evrene pozitif enerji gönderilse bile aklında olmayan birini etkileyecek doğal bir işlem yoktur. Mistik etkinin ve tılsımların gücünün kullanılması gerekir.

Aşık etme duasını kim yapar sorusunun cevabı evrenin normal akış enerjilerinin değiştirilmesini sağlayan hocanın güçlü etkisidir.

Kadim zamanların özel duaları eşliğinde, mistik güçlere yön veren kuvvetli nefesiyle, varlıkların görevleri üstlenmelerini sağlar. İmkânsız gibi görülen aşklar hiç beklenmedik anda başlar. Karşılık bulunamayan aşklarda mutlu kavuşmalar yaşanır.

Alimlerin öğretileri doğrultusunda kendisine miras bırakılan özel sırlar, gizli dualar ve mistik güçler hocayı bilinmeyen varlıklardan üstün kılar. Onlara hükmeden tılsımlarıyla evrenin akışına yön vererek bilinçaltını enerji yoluyla etkiler.

Aşık Etme Duasını Kim Yapar?
Aşık Etme Duasını Kim Yapar?

Aşık Etme Duası Evde Yapılır mı?

Aşık etme duası hocanın uygulama işlemleriyle başlar. Hoca uzaktan özel dualar okuyarak mistik süreci başlatır. Kişinin bilinçaltı, etkilere açık ve duyarlı hale gelir.

Aşık etme duası evde yapılır mı sorusunun cevabı sadece son uygulama kısmı yapılır şeklindedir.  Hocanın talimatları doğrultusunda bazı uygulama ve işlemlerin yapılması gerekir.

Bu uygulamalar hocanın belirttiği üzere perşembeyi cumaya bağlayan gece yapılmaya başlanması daha hayırlıdır.

Abdest alınarak önce 2 rekât şükür namazı kılınır. Namaz sonrası kıbleye dönerek hocanın verdiği dualar sırasıyla ve belirtilen sayılarla okunur. Bu okumaların kaç gün süreceği ve kaç kere okunacağı yapılan işleme göre hoca tarafından belirlenir.

Aşık Etme Duası Belirtileri

Bilinçaltına enerji yönlendirilmesi yapılarak etki eden büyüler kişiyi kısa sürede etkisi altına alır. Bu büyüler tılsımlı etkilerle görülmeyen varlıkların ilettikleri enerjilerle yapıldığı için kuvvetli ve etkisi hızlıdır.

Hocanın okumasıyla başlayan işlem dua okumaları bittiği anda hissedilir. Aşık etme duası belirtileri:

  • Kişinin düşüncelerinde aşık olma hevesi oluşur.
  • Kişi bilmediği bir kişiye aşık olduğunu düşünerek mutlu olur.
  • Durduk yere dua okuyan kişiyi düşünür ve aklından çıkmaz.
  • Bir bahane yaratıp konuşmak ve görüşmek ister.
  • Bir araya gelince kolay kolay ayrılmak istemez.
  • Sürekli özler ve özlediğini belli eder.
  • Onsuz nefes alamadığını düşünür.
  • Aklında ve düşüncelerinde hep sevdiği vardır.

En Etkili Aşık Etme Duası

Aşık etme duaları uzman medyum tarafından yapılması gereken enerji büyüleridir. Enerji yönlendirme işlemleri yapılırken gelmiş geçmiş tüm evren ilimlerine hâkim, bilinmeyen sırlara vakıf, alim öğretileriyle donatılmış hoca tarafından yapılması gerekir.

Makbule Hoca tarafından yapılan en etkili aşık etme duası ritüeli başladıktan sonra, hiç aşık olmaz denilen kişi birden kapınızı çalabilir.

Bu aşk imkânsız o bana dönüp bakmaz dediğiniz kişi kapınızdan ayrılmaz. Rüyamda görsem inanmam dediğinin kişi aşkınızdan deliye dönebilir. Hocanın okuduğu gizli dualarla oluşturulan enerji, varlıkların gücüyle gönderilerek tılsımlar harekete geçer ve mistik güç ağlarını örer.

Bu mistik güçten kimse kurtulamaz. Aşk örgüsü ilmek ilmek dokunur. Kişinin ritüelleri ve dua okumaları bittiğinde dönüşü olmayan güçlü bir aşk başlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir