Kategoriler
Büyüler

Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü isminden de anlaşılacağı gibi sevgi bağı ve birlikteliği olan kişileri ayırmak için yapılır. Birbirini seven kişileri, evli kişileri, ilişki veya evlilikte bir tarafın ayrılmak istemesine rağmen bu büyüye başvurulur.

Ayrılmak istemeyip direten kişiyi, mal, mülk ve servetle ilgili, uyuşturucu, kumar ve içki gibi bağımlılık yaratan maddeleri ayırmak için yapılır. Ayırma büyüsü ateş ve ısıyla yaratılmış görünmeyen ruhani varlıklar tarafından yönetilir.

Ayırma Büyüsü Nedir?

Etkisi güçlü ve kalıcı olan büyü, Yahudi ilimlerine ait olan özel ritüelleri içerir. İbranice ve Süryanice çok gizli dualar okunarak, varlıklar görevlendirilir.

Bu büyü, özel eğitim almış tüm ilmi bilgilerle uzmanlaşmış Medyum Makbule Hoca tarafından yapılır. Medyum hoca bu büyü yapımına başlamadan önce, yaptıracak kişiye bakım çalışması yapar.

Ayırma Büyüsü Nedir?

Kişinin üzerinde negatif etki oluşturan bir büyü varsa, etkilerinin yok edilmesi ve nötralize edilmesi gerekir. Negatif etki gösteren büyüler ayrıma büyüsünün tutmasını engel olur.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusunu merak edenler büyülerin görünmeyen doğaüstü varlıkların gücü ve etkisiyle yapıldığını bilmesi gerekir. Büyüler evrendeki enerjilerin akışlarının istenilen yöne çevrilmesini sağlar.

Bu işlem özel tılsımlarla, gizli güçlere sahip ruhani ve nurani varlıklar yardımıyla ve kontrolünde yapılır. Ayırma büyüsü de niyetine göre kara büyüler sınıfına girer. Kara büyüler Yahudi inanışındaki büyüler içinde yer alan kuvvetli, yakıcı ve yıkıcı grupta bulunur.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Özel ritüeller, İbranice ve Süryanice sır gibi saklanan dualarla tılsımları aktif olur. Medyum hoca tarafından bilinen bu dualar okunarak tılsımları aktifleştirilir. Ruhani varlıkların görevlendirilmesiyle dilekler gerçekleşir.

Niyete göre ritüelleri değişen büyünün, yapılış şekline medyum hoca karar verir. Kullanılacak malzeme seçimleri de hoca tarafından yapılır. Muska yazıldığında bu muskanın suyu içilerek etkisi artırılabilir. Hoca en uygun şekliyle yönlendirir.

Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Ayrıma büyüsü nasıl bozulur, sorusunun cevabı uzman medyum hocadır. Büyülerin bozulma işlemleri yapılmasından daha zor ve karışıktır. Büyünün olası gücüne etki edecek daha güçlü tılsım ve duaların okunarak etkiler sağlanması gerekir.

Varlıkların görevlerini azlettirecek etki ve özel güce sahip dualar, ancak tüm ilimlere vakıf hocalar tarafından bilinerek uygulanır. Büyü olduğu şüphesinde olan kişilerin mutlaka uzman medyuma görünerek bakım yaptırması ve büyü varsa bunun tespit edilmesi gerekir.

Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Ayırma büyüsü güçlü etkilere sahip bir büyüdür. Yapıldıktan sonra, doğru uygulama ve etki ile bir ay gibi bir süreçte kişiler ayrılır. Bunun engellenmesi için varlıkların görevlerini bozacak etkilerin oluşturulması ve enerji akışının kesilmesi gerekir.

Medyum hoca büyüyü tespit ederken etkisini ve özelliklerini de tespit ederek çalışmayı başlatır. Kısa sürede etkili olan özel dua ve ritüellerle büyünün etkisi sıfırlanarak iptal edilir. Kişiye koruma büyüsü yapılarak daha sonra yapılacak eylemlerden korunur.

Ayırma Büyüsünü Kim Yapar?

Ayırma büyüsünü kim yapar gibi konuları merak edenler büyü işlerini mutlaka uzman medyum hocalara yaptırmalıdır. Büyüler evrenin derin sırlarıyla bütünleşen dualar ve görünmeyen varlıklar tarafından yönetilerek korunur.

Herkes büyüyle uğraşamaz. Varlıkları davet etmek, varlıkların davete icabet etmesini sağlamak ve en önemlisi görevlendirilen varlıkları geri gönderebilmek için özel tılsımlara ve dualara vakıf olmak gerekir. Varlıkların görevi kabul etmeleri ancak saygı duyduğu zaman olur.

Ayırma Büyüsünü Kim Yapar?

Medyum Makbule Hoca varlıklar tarafından saygı duyulan ve onlara hükmedebilen derin ilmi bilgisiyle, zor durumda olan kişilere yardım ediyor. Büyüler, tılsımlar ve özel dualarla dileklerin gerçekleşmesini sağlıyor.

Yüzyıllardır yapılan ayrıma büyüleri her dini inanış tarafından yapılmakta ve kullanılmaktadır. Her dinde farklı bir ritüele sahip ayırma büyüsü bulunur. Medyum hoca dilekleriniz için en uygun büyüyü seçerek uygular. En güçlü etkiye sahip büyü yapılacağı için kısa sürede etkisini gösterir.

Ayırma Büyüsü Evde Yapılır mı?

Ayırma büyüsü evde yapılır mı sorusunun cevabı diğer büyüler gibidir. Büyüler evde yapılamaz. Derin ilmi bilgiye sahip medyumlar tarafından yapılması ve uygulanması gereken, özel ve güçlü etkilere sahip işlemlerdir.

Kişilerin bilinçsizce büyülerle uğraşmaları evrende karışıklığa ve kaosa neden olabilir. Bu karışıklık kişilere zarar verebilir. Bilinçli ve uzman medyumlar da tam bilmedikleri büyülere yanaşmaz ve yapmak istemez. Sonuçlarının doğuracağı kötü etkileri bilirler ve uzak durular.

Ayırma Büyüsü Evde Yapılır mı?

Ayırma büyüsü kara büyüler grubunda yer alır. Yahudi büyüleri çok güçlü etkilere sahip sırlar içeren büyülerdir. Sadece bu inanışın tüm sırlarına vakıf olan medyumlar tarafından yapılır.

Medyum hoca Yahudi dini ve büyülerine, İbrani dualara hâkim ve derin bilgi sahibidir. Ayırma büyüsü konusunda size yardımcı olarak isteklerinizin yerine gelmesini sağlar.

Ayırma Büyüsü Belirtileri

Ayırma büyüsü belirtileri kişilerde büyü tutuktan sonra 7. günden itibaren görülmeye başlar. Güçlü etkilere sahip büyü yapıldıktan sonra, kişiler bir sebeple mutlaka ayrılır. En önemli belirtileri:

  • Kişiler etki süresinde sürekli tartışmaya başlar.
  • Kişiler arasında büyük fikir ayrılıkları meydana gelir.
  • Tartışmalar kırıcı kavgalara dönüşür.
  • Bir arada olmak istemezler ve uzaklaşma, soğuma yaşanır.
  • Cinsellik tamamen biter, birbirini itici bulurlar.
  • Aynı ortamda bulunmak sıkıcı ve bunaltıcı olur.
  • Kişiler birbirlerini görmemek için bahaneler bulurlar.

Ayırma Büyüsü Belirtileri

En Etkili Ayırma Büyüsü

En etkili ayırma büyüsü medyum hoca tarafından özel uygulamalarla yapılır. Kısa sürede etkili olması istenilen bu uygulama, 3 farklı ruhani yardımıyla yapılır.

Her büyü için tek ruhani kullanılırken bu özel uygulama içeren büyüye, 3 ruhani destek olur. Bir hafta sürede etkisini gösteren etkili büyü, medyum hoca tarafından gizli dualarla yapılır.

En Etkili Ayırma Büyüsü

Kişilere özel yapılan bu büyünün tutması için hoca tarafından verilen özel ritüeller, yaptıran kişi tarafından evde yapılarak destek olunur.

Etkili ayırma büyüsü kabala büyüsü ile birleştirilerek yapılır. Etkisi ve gücü artan büyü ömür boyu kalıcı olur. Bu şekilde yapıldığı zaman kimse tarafında da bozulamaz. 3 ruhani tarafından sürekli korunur. Medyum hocadan etkili ayrıma istediğiniz ve yapılmaya başlandığı zaman bu işlemden dönüş olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir