Kategoriler
Büyüler

Düğüm Büyüsü

Düğüm büyüsü genellikle bağlamak, aşık etmek, giden sevgiliyi geri getirmek ve mutluluk için yapılsa da 41 düğümle yapılan şekli kötü amaçlar için tercih edilir.

Harut ve Marut’un gizli dualarının yer aldığı Yahudi ilimlerine ait bu büyü her medyum tarafından yapılamaz.

Düğüm Büyüsü Nedir?

Düğüm büyüsü etkisi nedir, tesirli midir gibi birçok konu büyü yaptırmak isteyenler tarafından araştırılır. Gizli dualar, çok güçlü tesire sahip tılsımlarla birlikte doğaüstü güçlere sahip varlıklar tarafından yönetilir.

Yüzyıllık geleneklerin harmanlanarak oluşturduğu bu büyü ritüelleri, çok farklı uygulamaları içerir. Mukaddes ilimlerin etkisi daha çok iyilik ve sevgi için yapılan ak büyü grubundaki çeşitlerinde görülür. Yapılması zor ve uğraştırıcı bu büyü ömür boyu kalıcı özellik sağlar.

Düğüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

Düğüm büyüsü nasıl yapılır konusu, farklı uygulama ve özellikler içeren yöntemlerden oluşur. İyilik, sevgi ve bağlılık için yapılan düğüm büyüsü atılan düğüm sayıları kadar tılsımların tesirleriyle güç kazanır.

Her düğüm gizli dualarla atılırken büyüye güç veren bir tılsımın kilidi açılarak yüklenir. Düğüm büyüleri 7, 11 ve 21 gibi düğümlerden oluşur. Kişilerin özelliklerine ve niyete göre şekli belirlenir.

Düğüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

41 düğümle yapılan kara büyü grubundaki büyü daha çok kişilere felaket getiren isteklerle belirlenir. Büyü gücünü tılsımlardan alır ve 3 ayrı görev verilen hüddamların kontrolünde gerçekleşir. Yapıldıktan sonra dönüşü olmaz ve kolaylıkla bozulamaz.

Bu büyüler bütün ilimlere ait özellik ve gizli dualardan oluşur. Ruhani ve nurani varlıklar tarafından kontrol edilerek korunur. Bu varlıklara hükmedebilecek kudrete sahip medyumlar tarafından yapılır.

Düğüm Büyüsü Nasıl Bozulur?

Düğüm büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabı uzman medyum hocadır. Doğuştan özel yeteneklere sahip, derin ilmi bilgi ve eğitim sahibi, Havas, Ledün ve tüm ilimlere vakıf deneyimli Medyum Makbule Hoca tarafından uzun uğraşlar yapılarak bozulur.

Bu büyü 3 hüddam tarafından yönetildiği ve kontrol edildiği için bozulması güçtür. Her medyum bu büyünün bozulmasını sağlayamaz. Büyü bozulma işlemleri için büyünün gücünden daha güçlü etkiye sahip tılsımların kilitlerinin açılması gerekir.

Güçlü tılsımlar hüddamları etkiler. Hüddamlara hükmedecek kudrete sahip medyum hoca onları görevlerinden azlederek büyünün etkisinin bitmesini sağlar. Zor yapılan büyü daha zor işlemlerle bozulur.

Evrenin sırlarının bilinmesi, varlıklara hükmedilmesi ve tılsımların etkisinin sıfırlanması gerekir. Medyum hoca tarafından bozulan büyü işlemi sonrasında kişilere özel koruma yapılaması gerekir. Büyünün bıraktığı arızaların giderilmesi için okunacak dualar kişilere şifa olur.

Düğüm Büyüsünü Kim Yapar?

Düğüm büyüsünü kim yapar sorusu büyü yaptırmak isteyen kişiler tarafından merak edilir. Düğüm büyüsü yetenekli, tecrübeli ve güvenilir medyum hocalar tarafından yapılır. Özel eğitimli, ilim ve irfan sahibi medyumlar tarafından yapılan büyüler etkili güce sahip olur.

Düğüm büyüsü varlıklar tarafından yönetildiği için sadece varlıkları davet edebilen, onlara göreve verebilen kudrete sahip olan medyumlar bu işi başarabilir. Büyü konusu ciddi ve derin bilgi gerektiren özel uygulamalar içerir.

Uzman olmayan kişiler bu uygulamaları bilemez ve yapamaz. Her iş uzmanları tarafından yapılır. Büyülerde uzmanlık, eğitim ve bilgi gerektirir. Aynı zamanda, uzman medyumlar simya, kimya ve enerji bilimi hakkında eğitimlidir.

Evren ve astroloji bilimine vakıf olan medyumlar yıldızların konumuna göre kişileri etkileyen açıları hesaplayarak büyüleri gerçekleştirirler.

Düğüm Büyüsü Evde Yapılır mı?

Düğüm büyüsü evde yapılır mı diye merak edenler bunun evde yapılmayacağını bilmelidir. Büyüler bilinçsiz kişiler tarafından yapılmamalıdır. Doğaüstü varlıkların etkisiyle gerçekleşen büyüler tecrübesiz kişiler için risk oluşturabilir. Varlıkları davet edilerek yapılan büyüler için varlıkların bu davete icabet etmeleri gerekir.

Gelen varlıklara görev verilerek geri gönderilmelerini sağlayacak kudrete sahip olmak gerekir. Havas ilmi, Ledün ilmi ve diğer bütün ilimlere vakıf olunması, bu ilimlere ait özel ve gizli duaların bilinerek doğru yerde okunması gerekir.

Düğüm Büyüsü Evde Yapılır mı?

Tılsımların kilitlerini açacak duaların okunarak, büyülerin oluşmasını sağlayan tılsımların yüklenmesi gerekir. Derin ilmi bilgi gerektiren işlemlerin yanlış yapılması ise dönüşü olmayan kötü sonuçlar doğurabilir.

Kişilerin büyü yapımı ile evde uğraşmaması gerekir. Düğüm büyüsü yaptırmak isteyen kişiler medyum hocadan yardım isteyebilir. Medyum hoca dilek ve istekleriniz doğrultusunda büyüleri yaparak gerçekleşmesine yardımcı olur.

Düğüm Büyüsü Belirtileri

Düğüm büyüsü belirtileri yapıldıktan sonra hafiften güçlü etkilere doğru gelişim gösterir. Yapılış niyetine göre farklı belirtilere sahip büyü güçlü etkilere sahiptir. Kişileri kısa sürede etkisi altına alır.

Aşk ve bağlılık için yapıldığında en önemli belirtiler:

 • Aşk ve bağlılık için yapıldığında kişi hiç beklemediği anda aşık olacağı kişiyle tesadüf olarak karşılaşır.
 • Gördüğü andan itibaren kişi aklından çıkmaz.
 • Aklına yazılan kişi hayatının vazgeçilmezi olur.
 • Sürekli sevdiğiyle konuşmak, görüşmek ve birlikte olmak arzusu duyar.
 • Sevdiğinin her sözünü emir olarak kabul eder.
 • Sevdiğiyle hiç ayrılmak istemez ve birlikte yaşamak ister.

Kötü niyetler için yapıldığında en önemli belirtiler:

 • Kişinin önce psikolojik dengesi bozulur.
 • İç sıkıntısı, huzursuzluk ve tedirginlik oluşur.
 • Hiçbir yerde mutlu ve huzurlu olamaz.
 • Halüsinasyonlar görür ve akıl sağlığı bozulur.
 • Dengesi altüst olan kişinin kimseye güveni kalmaz, herkesi düşman olarak görür.

Daha fazla bilgiye makbule.org üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir