Kategoriler
Büyüler

İğne Büyüsü

İğne büyüsü son günlerde kişiler tarafından sıklıkla araştırılan konular arasında bulunuyor. Bu büyü genellikle aşk büyüsü olarak yapılır ve bir kişiyi kendine aşık etmek amacıyla yapılmaktadır.

Büyünün aynı zamanda mistik yönünün de olduğu biliniyor, dolayısıyla mutlaka uzman bir kişi tarafından yapılması gerekir. Aksi durumda istenmeyen sonuçlar meydana gelebilir.

Son derece etkili bir büyü çeşidi olarak ön plana çıkan iğne büyüsü günümüzde en çok tercih edilen büyü çeşididir. İğne büyüsü aynı zamanda günümüzde kara büyü olarak da yapılabiliyor.

İğne büyüleri günümüzde mum büyüsü olarak da biliniyor. Kişileri kendine aşık etme, ayrılmış kişileri barıştırma, karı- koca arasındaki huzuru sağlama gibi nedenlerle yapılabilir.

İğne Büyüsü Nasıl Yapılır?

İğne büyüsü nasıl yapılır, sorusu her zaman merak edilmiştir. İğne büyüsünün uzman bir medyum tarafından yapılması büyünün başarılı olması bakımından önemlidir. Büyünün etkisi çok yüksektir ve %100 sonuç verir. İğne büyüsü yapımı aşağıdaki gibi sıralanabilir;

  • 2 adet iğne alınır ve iğnelerin içinden kırmızı ipler geçirilir,
  • Kırmızı ipin bir tarafına büyüyü yaptıranın adı, diğer tarafına ise büyünün etki etmesi istenen kişinin ismi yazılır,
  • Tılsımlı sözcükler söylenir,
  • Kullanılan ip tılsımlı sözler eşliğinde mumla yakılır,
  • Yakılma işlemi gerçekleştikten sonra küller denize atılır,

Buradaki en önemli detay tılsımlı sözcüklerdir. Dolayısıyla tılsımlı sözcüklerin söylenmesini ise günümüzde en iyi medyum hocalar gerçekleştiriyor. Medyum Makbule hocaya büyüyü yaptırmak sonucun güvenli ve kusursuz olarak gerçekleşmesinde etkili olacaktır.

İğne Büyüsü Nasıl Bozulur?

İğne büyüsü nasıl bozulur dendiği zaman kişilerin karşısına karmaşık bir süreç çıkmaktır. Her şeyden önce bu büyüyü kendi başınıza bozmanız son derece zordur. Dolayısıyla uzman yardımı bu süreçte önemlidir.

Medyum hoca büyünün bozumunda tılsımlı sözcüklerden yararlanarak büyüyü kısa bir süre içinde bozmaktadır. Kuran-ı Kerim’den büyü bozma duaları okunarak büyünün bozulması medyum hoca tarafından sağlanır.

İğne Büyüsü Nasıl Bozulur?
İğne Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyü bozma işlemleri tamamlandıktan kısa bir süre sonra kişinin üzerinden büyünün tesiri kalkacaktır. Eğer ki büyü kara büyü amaçlı yapıldıysa kişinin üzerinden büyünün etkisinin kalkması uzun sürebilir.

İğne Büyüsünü Kim Yapar?

İğne büyüsünü kim yapar, sorusu büyü yaptırmayı düşünen kişiler tarafından sıklıkla soruluyor. İğne büyüsünü yaptırmayı düşünen kişiler genellikle aşağıdaki amaçlar için yaptırmaktadır. Bunlar;

  • Aşık etme,
  • Kara büyü,
  • Soğutma,
  • İlişki bozma,
  • İlişki güçlendirme,

Gibi amaçlar olarak ön plana çıkabilir. Büyü günümüzde medyum hocalar tarafından yapılır. Büyü yapımında medyum hocalar tılsımlı sözcükler okuyarak büyünün başarılı olmasında etkili olur.

İğne büyüsünün yapımında farklı teknikler ön plana çıkar ve bu büyüyü evde yapmanız oldukça zordur. Aynı zamanda kendiniz yapmaya çalıştığınızda olası olumsuz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz, dolayısıyla uzman bir medyumdan yardım almak sürecin hem sağlıklı hem de etkili bir şekilde ilerlemesinde önemli rol oynayacaktır.

İğne Büyüsü Evde Yapılır mı?

İğne büyüsü evde yapılır mı, evet günümüzde iğne büyüsü evde yapılabilen bir büyü çeşididir. Fakat bu son derece tehlikeli olabilir, dolayısıyla iğne büyüsü konusunda uzman birinden destek almak önemlidir.

Mum büyüsü olarak da adlandırılan iğne büyüsü evde kırmızı ip yardımıyla yapılabilir. Ancak her büyünün başarılı olmasında önemli olan tılsımlı sözcüklerdir.

Tılsımlı sözcükleri bu süreçte söyleyecek olan medyumdur. Medyum Makbule Hoca özel dualar ve tılsımlı sözcükler yardımıyla çok kısa süre içinde tesir edebilecek bir iğne büyüsünü kişilere sunabilirler.

Böylelikle arzu edilen amaç doğrultusunda kişiler istedikleri kişileri kendilerine aşık edebilirler, eşleriyle aralarını kolaylıkla düzeltebilirler.

İğne Büyüsü Belirtileri

İğne büyüsü belirtileri farklılık gösterebilir. Büyü yapılan kişide bu süreçte en yaygın gözlemlenen belirti yorgunluk hissiyatıdır. Kişi ne kadar uyursa uyusun, ne kadar çok dinlenirse dinlensin kendini hep yorgun hisseder.

Bu yorgunluk belirtileri grip olan kişilerdeki belirtilere benzemektedir. Büyü yapılan kişide kısa süreliğine unutkanlık meydana gelebilir, bazı zamanlarda bu unutkanlık yoğun düzeyde olabilir.

İğne Büyüsü Belirtileri
İğne Büyüsü Belirtileri

Yalnızlık hissiyatı en çok karşılaşan belirtidir, kişi bu süreçte ailesinden, dostlarından, eşinden, çocuklardan uzaklaşarak yalnız kalmak ister.

Belirtilerin hiçbiri kalıcı değildir, kısa süre içinde büyü tesirini arttırdıkça belirtilerde kendiliğinden ortadan kaybolur.  Büyü yapılan kişi bu belirtileri hissedince genellikle grip vb. hastalıktan oluştuğunu düşünür. Dolayısıyla büyü yapıldığından şüphe etmez.

En Etkili İğne Büyüsü

En etkili iğne büyüsü genellikle mum büyüsü olarak adlandırılan ve kara büyü olarak da yapılan bir büyüdür. Tesiri yüksek bir büyü çeşidi olarak bilinen iğne büyüsünün sonuç vermesi 10 günü bulabiliyor.

10 günlük zaman dilimi içinde kişilerde bazı grip vb. belirtiler meydana gelebilir. Sürenin değişiminde kişilerarası sevgi bağına bağlı olarak süreç değişebilir. İğne ve iplik bu büyünün en önemli malzemelerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir