Kategoriler
Büyüler

İp Büyüsü

İp büyüsü konusunda açıklamalar birden fazladır. Aşk için yapılan ip büyüleri kişileri bağlamak ve aşık olmalarını sağlamak için yapılır. Kısmet için yapılan ip büyüleri kısmetin kapanması ve bağlanması için yapılır.

Cinsellik için yapılan ip büyüsü kişinin cinselliğini bağlamak için yapılır. Bu büyünün yapılış niyetine göre farklı uygulamaları ve etkileri bulunur.

Ak büyü grubu ve kara büyü grubunun ikisinde de yer alan bu büyü, niyetine göre değişen etkileriyle gri büyü grubundadır.

İp Büyüsü Nedir?

İp büyüsü hüddamların kontrolünde yapılır. Kadim zamanlardan beri kişilerin hareketlerini ve evrenin akışını değiştiren özelliğe sahip büyülerin yapımında, doğaüstü güçlere sahip görünmez varlıkların gücü kullanılır.

İp büyüsünde kullanılan hüddamlar büyü yapan medyum hocanın davetine icabet ederek büyünün gerçekleşmesini sağlar.

İp Büyüsü Nedir?

Enerji akışı ve büyünün yapımında kullanılan tılsımların koruma görevini üstelenen hüddamlar, saygı duydukları medyumların davetlerine icabet ederler.

Saygı duymadıkları medyumların davetlerine katılmaz, sözlerini dinlemez ve görevlerini kabul etmezler. Sinirlendikleri zaman yapılmak istenilen dileğin tam tersini yaparak cezalandırma yolunu da seçebilirler.

İp Büyüsü Nasıl Yapılır?

İp büyüsü nasıl yapılır konusu biraz kapsamlıdır. Yapılış niyetine göre her şekli farklı ritüel, uygulama ve dua içerir. Kişiye özel yapılan bu büyü en eski büyüler arasındadır.

İslami ilimlerden önceki zamanlara ait bu büyü İbranice, Süryanice çok gizli dualar ve pagan inanışında kullanılan ritüellerden oluşur. İplerin her dileğe göre farklı sayılarda düğümlenmesi, düğüm atılırken okunan gizli dualarla tılsımların kilitlerinin açılması sağlanır.

İp Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yapılış şekline göre atılan düğüm sayıları tılsımların yüklenme sayısını oluşturur. Hüddamlar tarafından tılsımlar ve güçler kontrol edilir. Evrenin enerji akışını değiştiren tılsımlar, yeni enerjilerle kişilerin düşünce yapısını etkiler.

Dileğe göre kişilerin düşünceleri değişir ve hareketleri dileğe uygun olur.  Çok özel duaları içeren bu büyü gerçek uzman medyum hocalar tarafından yapılır.

İp Büyüsü Nasıl Bozulur?

İp büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabı Medyum Makbule Hocadır. Kadim zamanlardan günümüze kadar ulaşan bu özel büyü bütün dinlere, dillere ve kültürlere hâkim medyum hoca tarafından gizli dualar okunarak bozulur.

Bu büyünün bozulma işlemleri oldukça zordur. Her medyum tarafından yapılamaz. Büyüye birçok hüddam ve tılsım destek olduğu için bu etkilerden daha güçlü nefese sahip hoca tarafından okunacak duaların bilgisi gerekir.

İp Büyüsü Nasıl Bozulur?

Ayrıca bütün ilimlerin gizli ritüellerinin uygulanması gerekir. Hüddamların görevlerini bırakmalarını sağlayacak kudrete sahip medyum hoca sözünü dinleterek büyü etkisini sıfırlar. Tılsımların kilitlerini gizli duaları okuyarak kapatır. Kişiye özel yapılan bu büyünün tesiri kişiye yapılacak özel okumalarla giderilir.

Birçok işlemin aynı anda özenle yapılması gerekir. Büyü bozma işlemleri için büyü yapılmasını sağlayan bilgi ve ilimlerden, daha fazla bilgi ve tecrübe gerekir.

İp Büyüsünü Kim Yapar?

İp büyüsünü kim yapar sorusu büyü yaptırmak isteyen kişiler tarafından merak edilir. Bu eski ve özel uygulama isteyen büyü için Yahudi ilimlerine, İbranice dualarına, Süryanice gizli dualarına ve pagan ritüellerine hâkim olunması, doğaüstü varlıklara hükmedebilecek kudrete ve güce sahip olunması gerekir.

İp büyüsü tecrübeli ve yetenekli medyum hoca tarafından yapılır. Hüddamlar her davete icabet etmezler.

İp Büyüsünü Kim Yapar?

Davete icabet etmedikleri zaman o büyü gerçekleşmez. Güvenilir ve yetenekli medyum hocaların araştırılması ve bu hocalara yapılması gerekir. Yapılacak yanlış bir uygulama kişilere olumsuz etkiler yaratabilir. Hüddamlar, görünmeyen varlıklardır ve üstün güçlere sahiptir.

Hüddamların kontrolünü sadece özel yetenekli medyum hocalar sağlar. Bilinçli, yetenekli ve tecrübeli kişiler büyüleri aktive edebilir. Enerji akışını sağlayan büyülere enerji yüklenmesini de gizli ve kilitli tılsımlar açılarak yapılır.

İp Büyüsü Evde Yapılır mı?

İp büyüsü evde yapılır mı sorusunun cevabı hayır şeklinde yanıtlanır. Büyüler tecrübeli ve ilim sahibi uzman medyumlar tarafından yapılır, uygulanır ve etki sağlanır. Bilinçsiz kişiler evrenin gizli sırlarıyla dolu varlıklarla uğraşamazlar.

Özel güçlere sahip tılsımların kilitlerini de sadece gizli dualar okunarak yapılır. Bu dualar yetenekli medyumlar tarafından bilinir. İnternetten veya kulaktan dolma bilgilerle böylesine gizemli bir dünyanın kapılarını açmak mümkün değildir.

İp Büyüsü Evde Yapılır mı?

Tehlikeli ve riskli sonuçlar yaratabilir. Her iş uzmanları tarafından yapılır. İp büyüsü çok eski ilimlerin bilgilerinden oluşan gizemli sırlarla dolu bir büyü çeşididir. Yahudi ilimlerine ait büyüler birçok sırrı içinde barındırır.

Tecrübe ve doğuştan özel yeteneklere sahibi olmayan medyum tarafından bile yapılamayan bu güçlü büyüler evde bilinçsizce yapılamaz. İp büyüsü yaptırmak içim medyum hocadan yardım isteyebilirsiniz. En büyük sıkıntılarınızdan sizi kurtaracak olan medyum hoca size destek olur.

İp Büyüsü Belirtileri

İp büyüsü belirtileri yapılış niyetine göre kişilerde farklı etkiler gösterir.

İp Büyüsü Belirtileri

İple yapılan bağlama ve aşk büyüsü belirtileri:

  • Büyü yapılan kişi sevdiği kişiye kopmaz bağlarla bağlanır.
  • Hayatının merkezine sevdiğini koyar ve onsuz hiçbir şey yapamaz.
  • Yanından hiç ayrılmak istemez, her şeyi onun için terk eder.

İple yapılan kısmet bağlama belirtileri:

  • Büyü yapılan kişinin işi, geliri ve işi bozulur.
  • Evlenmek isteyen kişiler kimse tarafından istenmez ve evlilik gerçekleştiremez.
  • Başarısız ve istenmeyen kişi konumunda olur.
  • Tek başına kalır, toplum içinde sevilmez ve hor görülür.
  • Depresyona girer, mutsuz ve agresif olur.
  • Herkesle kavga halinde ve çatışma içinde olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir